roulette

حراج صبر در بازار شب عید

حراج صبر در بازار شب عید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش ظهور به نقل از سایت تبیان، این روزها در خیابان‌ها اگر چراغ سبز هم باشد باز نمی‌توان به آرامی و با سرعت مسیر را ادامه داد، هر ساله یک ماه و نیم قبل از آغاز سال نو، ترافیک پررنگ‌تر از همیشه بر سر راه شهروندان در کلان شهرها قرار می‌گیرد. این ترافیک‌های سرسام آور تنها مختص روی زمین نیست و حال و روز مسافرین قطارهای زیر زمینی هم دست کمی از رانندگانی که ساعت‌ها پشت ترافیک می‌مانند ندارد.

این روزها از هر وسیله نقلیه‌ای که استفاده کنی بازهم، دیر می‌رسی باز هم باید صابون ترافیک را به تنت بمالی. احتمالاً اگر گرمای بازار داغ خریدهای نوروزی تا امروز به شما نرسیده است، در سه هفته پایانی حتماً شامل حال شما خواهد شد حتی کار به جایی می‌رسد که در روزهای پایانی عملاً پیاده رو محلی برای عبور محسوب نمی‌شود و عابران به جای دیدن سنگ فرش‌های کف خیابان، بساط فروش دست فروشان را می بینند که شب عید را بهانه و فرصتی طلایی برای کسب درآمدهای دقیقه ۹۰ ای می‌دانند.

حتی در ساعات پایانی مانده به تحویل سال نو، خیابان‌ها محلی برای قفل شدن ماشین‌ها در یکدیگر می‌شود و در برخی از محله‌ها، خیابان‌ها نیز کارکرد روزمره‌ی خود را از دست داده و به محلی برای بساط پهن کردن دست فروشان می‌شود. انگار هر قدر هم نظارت پلیس راهنمایی و رانندگی بیشتر می‌شود، بر بار ترافیک در کلان شهرها به ویژه پایتخت افزوده می‌شود.

حال و روز بازارها و فروشگاه‌ها هم در پایان سال دیدنی است، پس از ساعت‌ها انتظار و در ترافیک ماندن تازه به محل مورد نظر می‌رسی و بعد از تحمل کردن ترافیک ماشین‌ها و گذران دقایق طولانی در پشت چراغ قرمزهایی که ثانیه شمار آن‌ها کم مانده است به ساعت شمار تبدیل شود، به ترافیک انسانی می‌رسی که نه ساعت شماری برای آن‌ها هست و نه پلیسی، نه شروعش دست شماست و نه پایانش.

باید دقایق طولانی در پیاده روهای منتهی به بازار راه بروی و تنت به تن ده‌ها نفر برخورد کند.

بازار حراج شب صبر عید

ارسال نظر