roulette

بنیتس: کدام درگیری با تری؟

بنیتس: کدام درگیری با تری؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرمربی اسپانیایی چلسی گفت، رابطه خوبی با کاپیتان تیمش دارد و خبر درگیری با او را بی‌اساس است. ایسنا – چلسی در هفته‌ ۲۷ لیگ برتر انگلیس با دو گل برابر منچسترسیتی تن به شکست داد تا تیره‌روزی‌های رافائل بنیتس در جمع آبی‌پوشان ادامه یابد. پس از این شکست رسانه‌های انگلیسی از درگیری شدید لفظی او با جان تری در تمرین آبی‌پوشان خبر دادند اما بنیتس این خبر را رد کرد و آن را شایعه رسانه‌ها دانست.

سرمربی سابق اینتر و لیورپول گفت: هیچ درگیری با جان تری نداشتم. بعد از هر بازی نشستی را با بازیکنان برگزار و درباره نقاط ضعف و قوت صحبت می‌کنیم. نشست روز گذشته کاملا طبیعی بود و هیچ‌گونه درگیری لفظی در آن رخ داد. طبیعی است که پس از شکست روحیه بازیکنان بد باشد و احساس ناامیدی و سرخوردگی کنند. جان تری ناراحت بود و این اصلا غیر طبیعی نیست. او بازیکنی تاثیرگذار و مهم برای ما به شمار می‌آید.

بنیتس که پس از برکناری روبرتو دی‌ماتئو، سکان هدایت آبی‌پوشان را برعهده گرفت، افزود: پس از شکست برابر منچسترسیتی در زمین تمرین با بازیکنان گردهم آمده و با هم صحبت کردیم. حرف‌های ما کاملا طبیعی و به دور از هرگونه درگیری و تشنج بود. باید با اقتدار به کار خود ادامه داده و به بازی هفته‌ آینده برابر میدلزبورو در جام حذفی فکر کنیم. رابطه خوبی با بازیکنان دارم و هیچ مشکلی وجود ندارد.

چلسی پس از شکست برابر منچستر سیتی ۴۹ امتیازی باقی ماند و با توجه به پیروزی تاتنهام جایگاه سوم خود را در جدول رده‌بندی از دست داد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدبنیتس،تری

ارسال نظر