roulette

افزایش دما در اغلب نقاط کشور در 3 روز آینده

افزایش دما در اغلب نقاط کشور در ۳ روز آینده

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: در سه روز آینده در غالب نقاط کشور دمای هوا افزایش می یابد و این افزایش دما برای سواحل جنوبی دریای خزر و استان اردبیل قابل توجه و همراه با وزش باد گرم خواهد بود. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در اغلب نقاط کشور طی ۳ روز آینده خبر داد.

به گزارش مهر، عبدالرضا امیدوار شهری  با بیان این مطلب  افزود: بر اساس داده های هواشناسی فردا در شمال غرب کشور بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می شود و از بعد از ظهر پنج شنبه و طی روز جمعه در استان های واقع در در نوار غربی به ویژه خوزستان سرعت وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.

به گفته وی، در برخی مناطق طی این مدت گرد و خاک همراه با کاهش دید افقی رخ می دهد.

امیدوار اظهار داشت : روز جمعه در برخی نقاط استان های غربی بارش های پراکنده همراه با وزش باد رخ می دهد  و خلیج فارس مواج پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: در سه روز آینده در غالب نقاط کشور دمای هوا افزایش می یابد و این افزایش دما برای سواحل جنوبی دریای خزر و استان اردبیل قابل توجه و همراه با وزش باد گرم خواهد بود.

وی افزود: فردا آسمان تهران کمی ابری و در ارتفاعات نیمه ابری همراه با افزایش ابر خواهد بود و بیشینه و کمینه دما با ۲ درجه افزایش نسبت به امروز به ترتیب برابر ۱۷ و ۷ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهند بود.

سازمان هواشناسی،افزایش دما،پیش بینی آب و هوا

ارسال نظر