roulette

هفتمین ال کلاسیکوی اوندیانو ماینکو

هفتمین ال کلاسیکوی اوندیانو ماینکو

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

داور اسپانیایی امشب مبدل به یکی از شش داوری می شود که بیشترین تجربه سوت زدن ال کلاسیکو را داشته اند. سایت گل – اوندیانو ماینکو، داور سرشناس اسپانیایی قضاوت امشب بازی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا را در دور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری در ورزشگاه نوکمپ برعهده خواهد داشت. او امشب نامش را در میان شش داوری که سابقه بیشترین سوت زدن در ال کلاسیکو را داشته اند می بیند.  در دو قضاوت اخیر این داور اسپانیایی در ال کلاسیکو رئال به پیروزی رسیده: یکی در رقابت های لالیگا در فصل گذشته بود که با برد ۲-۱ رئال به پایان رسیدو دیگری هم در فینال جام حذفی سال ۲۰۱۱ که بابرد ۱-۰ رئال همراه بود و گواردیولا و شاگردانش از گل مردود پدرو در آن بازی به شدت گله داشتند.

۴ قضاوت دیگر او در ال کلاسیکو هم  با سه برد بارسا و یک تساوی به پایان رسیده: ۰-۲ (در روز بیست نوامبر سال ۲۰۰۴)، بازی ۶-۲ (در روز ۲ ماه می سال ۲۰۰۹) ، ۰-۱ (در روز ۲۹ نوامبر سال ۲۰۰۹) و ۳-۳ در روز ۱۰ مارس سال ۲۰۰۷

از فصل۱-۲۰۰۰ که او داوری در دسته اول لالیگا را آغاز کرده، بارسلونا در ۲۹۹ بازی از ۴۸۰ بازی اش در لالیگا به پیروزی رسیده (یعنی ۶۲٫۲%).  و رئال در طول این مدت در ۳۱۳ بازی از ۴۸۰ مسابقه اش پیروز بوده (۶۵٫۲%)

اودنیانو در رقابت های این فصل لالیگا در ۱۳ بازی سوت زده و نشان داده که داوری است که تحت فشار هم عملکرد خوبی در قضاوت دارد. البته در طول این فصل هم او چندین پنالتی را ندید و به عنوان مثال در هفته هشتم رقابت های لالیگا دو ضربه پنالتی را در بازی والنسیا- اتلتیک نادیده گرفت و در هفته چهاردهم خطای گودین روی سرخیو راموس رانگرفت .

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید


ال کلاسیکو،اوندیانو ماینکو

ارسال نظر