roulette

عکس 320 گیگاپیکسلی از فراز شهر لندن

عکس ۳۲۰ گیگاپیکسلی از فراز شهر لندن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مرکز ۳۶۰Cities فرآیند گرفتن این عکس را پشتیبانی می‌کرده است و برای آنکه چنین عکسی گرفته شود، چهار دوربین Canon ۷D dSLR به‌صورت همزمان با‌هم فعالیت می‌کرده‌اند. ایتنا – دوربین‌های مختلف عکس‌ها را با کیفیت‌های متفاوت تهیه می‌کنند و در اختیار کاربران می‌گذارند. اما این نخستین باری است که یک عکس با کیفیت ۳۲۰ گیگاپیکسل از بالای برج BT Tower گرفته می‌شود.

دوربین‌های مختلف عکس‌ها را با کیفیت‌های متفاوت تهیه می‌کنند و در اختیار کاربران می‌گذارند.
اما این نخستین باری است که یک عکس با کیفیت ۳۲۰ گیگاپیکسل از بالای برج BT Tower گرفته می‌شود.

مرکز ۳۶۰Cities فرآیند گرفتن این عکس را پشتیبانی می‌کرده است و برای آنکه چنین عکسی گرفته شود، چهار دوربین Canon ۷D dSLR به‌صورت همزمان با‌هم فعالیت می‌کرده‌اند.

برای گرفتن این عکس منحصر به‌فرد روی هر یک از چهار دوربین یاد شده لنز EF ۴۰۰mm f/۲.۸L IS II USM، سیستم تله‌کانورتور Extender EF ۲x III و سیستم روباتیک پانورامای Rodeon VR Head ST نصب شد.

هر کدام از این دوربین‌ها به صورت مجزا ۴۸ هزار و ۶۴۰ عکس را در طول دوره زمانی ۳ روز تهیه کردند.
این اتفاق مدت کوتاهی پس از برگزاری مراسم “المپیک ۲۰۱۲ لندن” انجام شد و از آن زمان تاکنون ۳۶۰Cities تلاش کرد با تلفیق عکس‌های یاد شده باکیفیت‌ترین عکس جهان را تولید کند.

این عکس نهایی که از فراز شهر لندن گرفته شده است و این شهر را به صورت پانوراما و با زاویه ۳۶۰ درجه نمایش می‌دهد، عنوان باکیفیت‌ترین عکس جهان را از آن خود کرده است.عکس،گیگاپیکسل،شهر،لندن

ارسال نظر