roulette

روح الامینی: 3 مورد اتهامی به سعید مرتضوی تفهیم شد/ اولیای دم هنگام طرح شکایت گریه می کردند

روح الامینی: ۳ مورد اتهامی به سعید مرتضوی تفهیم شد/ اولیای دم هنگام طرح شکایت گریه می کردند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

روح الامینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای جلسه امروز نماینده دادستان به تشریح کیفرخواست پرداخت و سه مورد اتهامی را به متهم ردیف اول تفهیم کرد. این در حالی است که برخی خبرگزاریها تعداد اتهامات وی را دو مورد اعلام کرده بودند. پدر یکی از قربانیان پرونده کهریزک گفت: در جلسه نخست اولیای دم شکایت خود را علیه متهمان پرونده اعلام کردند.

به گزارش مهر، روح الامینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای جلسه امروز نماینده دادستان به تشریح کیفرخواست پرداخت و سه مورد اتهامی را به متهم ردیف اول تفهیم کرد. این در حالی است که برخی خبرگزاریها تعداد  اتهامات وی را دو مورد اعلام کرده بودند.

وی افزود: سپس برخی اولیای دم و وکلای آنها به طرح شکایت علیه متهمان پرداختند که طرح شکایت با گریه آنها همراه بود.

روح الامینی با اشاره به اینکه از روند دادگاه راضی است، اظهار داشت: ما به این دادگاه امیدوار هستیم تا به حق خود برسیم. همچنین از رئیس دادگاه درخواست کرده بودیم که جلسه محاکمه به صورت علنی برگزار شود. در این جلسه برای نخستین بار بعضی از متهمان پرونده را دیدیم. این پرونده بیش از ۳۵۰۰ برگ دارد و در ۱۷ جلد آماده شده است.

وی خاطرنشان کرد: من در جلسه دادگاه حرفهایم را زدم و از آن فیلمبرداری شد حال اگر دادگاه صلاح بداند می تواند آن را در اختیار رسانه ها قرار دهد.روح الامینی،پرونده کهریزک،سعید مرتضوی

ارسال نظر