roulette

دنی آلوس:رئالی ها را نمی خرم

دنی آلوس:رئالی ها را نمی خرم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدافع باتجربه بارسلونا معتقد است که تیمش در شرایط عادی آنقدر خوب است که نیازی به هیچ یک از بازیکنان رئال ندارد سایت گل- دنی آلوس مدافع باتجربه باشگاه بارسلونا بر این باور است که تیمش نیازی به خرید و به خدمت گرفتن هیچ یک از بازیکنان رئال مادرید ندارد.
این در حالی است که اخیرا ساندرو روسل رئیس  باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرده بود که یکی از بازیکنان رئال مادرید مدنظر اوست که دوست دارد این بازیکن را در تیمش ببیند ولی آلوس معتقد است که رختکن تیم بارسا به اندازه کافی قوی است.
دنی آلوس ۲۹ ساله در صحبت هایی به ال موندو دپورتیوو گفت:« من هیچ بازیکنی از رئال مادرید را نمی خواهم. ما در همه پست ها بازیکنان خوبی داریم. اگر این بازیکنان در رئال مادرید بازی نمی کردند، شاید اوضاع به نحو دیگری بود ولی آنها حالا در رئال هستند. پس بهتر است به آنها فکر نکنیم.»
بازی امشب رئال مادرید و بارسلونا در دور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری انجام می شود و مصاف رفت دو تیم در برنابئو با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده بود و بارسا با گل زده در خانه حریف از امتیاز خوبی برخوردار است.
آلوس ۲۹ ساله در ادامه صحبت هایش گفت:« ما نمی دانیم که چطور باید برای یک بازی ۰-۰ بازی کنیم. ما برای برد بازی می کنیم و هدفمان دفاع ازنتیجه بازی رفت نیست. از همان دقیقه اول بازی، تهاجمی بازی می کنیم. البته می دانیم که بازی سختی خواهد بود. همه اینها، بازیهای کلاسیکی هستند و ما از فینال لذت می بریم. حالا همه چیز به ما بستگی دارد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیددنی آلوس،رئال

ارسال نظر