roulette

کسب جام پس از ۱۰۰ سال

کسب جام پس از ۱۰۰ سال

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرمربی سوانسی‌سیتی پس از به دست آوردن قهرمانی در جام اتحادیه تاکید کرد کسب نخستین قهرمانی در تاریخ ۱۰۰ ساله باشگاه، خاص است. فارس – دیدار پایانی جام اتحادیه فوتبال انگلیس بین ۲ تیم بردفورد سیتی و سوانسی سیتی برگزار شد که در پایان سوانسی با حساب ۵ بر صفر به برتری دست یافت.

۲ گل از ناتان دایر و ۲ گل هم از جاناتان دگوزمن به همراه تک گل میچو موجب شد تا سوانسی به نخستین جام معتبر خود در تاریخ ۱۰۰ ساله باشگاه دست یابد.

مایکل لادروپ در مورد این دیدار گفت: امروز روزی است که به تیمم افتخار می‌کنم. عملکرد تیمم فوق العاده بود.

این مربی ۴۸ ساله دانمارکی که تابستان گذشته جانشین برندن راجرز شده است، قهرمانی در این جام را بهترین روز دوران مربی گری خود خواند:

«به عنوان یک مربی احساس خوبی دارم زیرا با تیمی قهرمان شده‌ام که در ۱۰۰ سال اخیر نخستین جام معتبر خود را بالای سر می‌برد. این موضوع خیلی خاص است. سال آینده می‌توانیم در دیدارهای اروپایی به میدان برویم که خیلی عالی است.»

 از سوی دیگر بردفورد سیتی هم که در دسته چهارم انگلیس توپ می‌زند، خود را به فینال این مسابقه‌ها رسانده و در این راه تیم‌هایی مانند آرسنال، استون ویلا و ویگان لیگ برتری را حذف کرده بود. لادروپ معتقد است شکست دادن این تیم اتفاق خوبی بوده و به ثمر رساندن گل نخست بازی توانسته در گرفتن این نتیجه به آنها کمک کند.

لادروپ در این خصوص نیز گفت: آنها در تمامی دیدارهایی که در این جام انجام داده بودند هیچ گاه از تیم‌های لیگ برتری عقب نیفتاده بودند، بنابراین زدن گل نخست برای ما خیلی اهمیت داشت. زمانی که گل نخست را زدیم، دیگر گل‌ها را نیز به سادگی درون دروازه آنها جای دادیم و با اعتماد به نفس بسیار بالایی به کار ادامه دادیم.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدسوانسی‌سیتی،مایکل لادروپ

ارسال نظر