roulette

شعب عرضه کننده پیش فروش سکه افزایش یافت

شعب عرضه کننده پیش فروش سکه افزایش یافت

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پیمان قربانی با اعلام برنامه ریزی برای جهت خدمات رسانی بهتر به هموطنان در طرح پیش فروش سکه که از فردا سه شنبه در شعب بانک تجارت آغاز می شود، گفت: تعداد شعب بانک تجارت از ۱۰۰۰ شعبه به ۱۲۰۰ شعبه افزایش یافته است. مدیر اداره بررسی ها و سیاست های اقتصادی بانک مرکزی، از افزایش ۲۰۰ شعبه عرضه کننده سکه پیش فروشی دور جدید خبر داد و گفت: از فردا سه شنبه، پیش فروش سکه به متقاضیان در ۱۲۰۰ شعبه بانک تجارت انجام می شود.

به گزارش مهر، پیمان قربانی با اعلام برنامه ریزی برای جهت خدمات رسانی بهتر به هموطنان در طرح پیش فروش سکه که از فردا سه شنبه در شعب بانک تجارت آغاز می شود، گفت: تعداد شعب بانک تجارت از ۱۰۰۰ شعبه به ۱۲۰۰ شعبه افزایش یافته است.

مدیراداره بررسی ها و سیاست های اقتصادی بانک مرکزی، با اشاره به آغاز دوره جدید پیش فروش سکه از سه شنبه هشتم اسفندماه با عاملیت بانک تجارت، افزود: در این دوره هر فرد بالای ۱۸ ساله می تواند ۵ سکه تمام بهار آزادی و یا ۱۰ نیم سکه را پیش خرید نماید.

وی قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در طرح پیش فروش سکه با سررسید ۶ ماهه را ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه را ۶ میلیون  و ۳۲۰هزار ریال عنوان کرد و افزود: جهت خدمات رسانی بهتر به هموطنان شعب بیشتری به ارائه خدمت در این طرح خواهند پرداخت.پیش فروش سکه،بانک مرکزی،بانک تجارت

ارسال نظر