roulette

«رسوایی» دچار حواشی شد

«رسوایی» دچار حواشی شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران درباره حواشی که برای فیلم سینمایی «رسوایی» و نمایش آن در نوروز پیش آمده گفت: فیلم سینمایی «رسوایی» برای نمایش نوروز در نظر گرفته شده است اما حواشی برای این فیلم پیش آمده است که ما قصد داریم این فیلم را برای ائمه جمعه سراسر کشور نمایش دهیم. علی سرتیپی گفت: فیلم سینمایی «رسوایی» برای نمایش نوروز در نظر گرفته شده است اما حواشی برای این فیلم پیش آمده است که ما قصد داریم این فیلم را برای ائمه جمعه سراسر کشور نمایش دهیم

به گزارش فارس، علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران درباره حواشی که برای فیلم سینمایی «رسوایی» و نمایش آن در نوروز پیش آمده گفت: فیلم سینمایی «رسوایی» برای نمایش نوروز در نظر گرفته شده است اما حواشی برای این فیلم پیش آمده است که ما قصد داریم  این فیلم را برای ائمه جمعه سراسر کشور نمایش دهیم.

وی در ادامه گفت: قوه قضاییه هم تصمیم گرفته است تا فیلم را مورد بازبینی قرار دهد که این امکان را برای آن عزیزان نیز فراهم می‌کنیم. از سوی دیگر شورای تامین استان خراسان نیز درخواست داشته تا  فیلم را مورد بازبینی قرار دهد.

سرتیپی در خاتمه گفت: تلاش می‌کنیم تا به زودی اکرانی برای دوستان در حوزه علمیه قم فراهم کنیم تا فیلم توسط آن عزیزان نیز دیده شود و بازخوردش را ببینیم . تلاش می‌کنیم تا تمام شرایط را برای اکران نوروزی فیلم مهیا کنیم .

فیلم رسوایی،مسعود ده نمکی،اکران نوروزی،حوزه علمیه قم

ارسال نظر