roulette

خبر درگذشت گوگوش به دلیل سکته قلبی

خبر درگذشت گوگوش به دلیل سکته قلبی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

خبر درگذشت گوگوش به دلیل سکته قلبی

 

خبر درگذشت گوگوش به دلیل سکته قلبی

 
اخباری که این روزها در مورد مرگ گوگوش می شنویم یا می خوانیم خیلی ها را تحت تاثیر قرار داده است . شبکه من و تو در صفحه شخصی خودش چنان چه در بالا می خوانید نوشت که خبر مرگ گوگوش دروغ بوده و وی به دلیل حمله قلبی در بخش مراقبت های ویژه بستری می باشد و ادامه قسمت های برنامه آکادمی گوگوش طبق روال ضبط شده تا قسمت آخر پخش خواهد شد! .

 
ضبطی بودن این برنامه حکایت از آن دارد که تمام صحنه هایی که گوگوش در آن حضور داشته تا قسمت آخر که نفر اول در آن به رای بیننده ها انتخاب می شود قبلا ضبط شده است و نظرات مخاطبین در انتخاب نفر اول هیچ نقشی نداشته و رای گیری صرفا برای ایجاد جذابیت بوده و کاملا نمادین می باشد.
 
روشنا دختری که از آکادمی گوگوش حذف شد در وبلاگ شخصی اش نوشت : من فقط به خاطر شما هموطنای ایرانی خودم این حرف ها را می زنم من و همه اون سیزده نفری که توی آکادمی شرکت کرده بودیم باید تمامی شرایط آنها را قبول می کردیم تا بتونیم توی اون مرحله باقی بمونیم.یکی از شرط ها این بود که هیچ وقت از آکادمی هیچ جایی حرفی نزنیم و هیچ اشاره ای به زمان پخش آن نداشته باشیم و… به همین خاطر وعده هایی به من و دیگر افراد داده بودند که یکی از وعده ها این بود که می توانم آلبوم هایی را که بعد ها می خوانم را از طریق این شبکه پخش کنم.

 

g23خبر درگذشت گوگوش به دلیل سکته خبر مرگ گوگوش مرگ گوگوش گوگوش بستری شد گوگوش به بیمارستان منتقل شد گوگوش درگذشت گوگوش سکته کرد گوگوش فوت کرد

یک نظر

  1. محمد گفته است :
    اسفند ۱۳ام, ۱۳۹۱

    سلام. گوگوش تو برنامه جمعه گفت که من نمردم و زندم و به تمام این شایعات پاسخ داد.اما جالب اینجاست که تو وبسایت شبکه خودشون یه کاربر این شایعه رو نوشته بود در صورتی که بعدا هم این پیغام شایعه رو از رو سایتشون حذف نکردن و ۳ هفته جواب هم هر چی مردم راجع به سکته گوگوش تو سایتشون پیغام گذاشتن جواب ندادن.تا اینکه بالاخره خود گوگوش اومد و گفت که سکته نکرده مثل اینکه جواب دادن به این موضوع براشون اهمیت نداشت و خودشون هم می خواستن این شایعات زیاد بشه.تا اینکه بعد از ۳ هفته خود گوگوش اومد و این موضوع رو گفت.

ارسال نظر