roulette

حاجی بابایی: مدرسه غیراستاندارد نداریم

حاجی بابایی: مدرسه غیراستاندارد نداریم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

وزیر آموزش و پرورش گفت: در کل کشور مدرسه غیراستاندارد نداریم و در مناطقی که گرم و خشک هستند و به صورت کپری هستند به‌خاطر شرایط جوی و برای سرد نماندن کلاس نیاز به ساختن مدارس داریم.  وزیر آموزش و پرورش گفت: آن‌هایی که در مناطق محروم و کار معین هستند تعین وضعیت شده‌اند.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی در حاشیه مراسم افتتاح دو مدرسه هوشمند در شهرستان نیشابور و در جمع خبرنگاران افزود: در آموزش و پرورش نیرویی که وظیفه‌اش مشخص نباشد نداریم.

وی بیان کرد: در کل کشور مدرسه غیراستاندارد نداریم و در مناطقی که گرم و خشک هستند و به صورت کپری هستند به‌خاطر شرایط جوی و برای سرد نماندن کلاس نیاز به ساختن مدارس داریم.

حاجی بابایی اظهار کرد: درس مدارس مهارت زندگی با هدف گسترش سبک زندگی در حال اجرا در کشور است و هر دانش‌آموز در پایان دوره دبیرستان باید یک مهارت را بیاموزد.

وی ادامه داد: بعد از زلزله سال گذشته بحث مدرسه سازی و ساخت و تجهیز مدارس بهبود یافته است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: سبک مدرسه سازی در کل کشور تغییر کرده است و سیستم مدرسه سازی ۱۰ سال پیش به درد اکنون نمی‌خورد.

از خیرین می‌خواهم که به مدرسه سازی توجه کنند

وی ادامه داد: با توجه به تغییرات ایجاد شده، نیازمند ساخت مدارس جدید و هوشمند هستتنیم و هوشمندسازی امروز یک اختیار نیست بلکه یک وظیفه است.

حاجی بابایی اظهار کرد: در طول ۳۲ سال گذشته حدود ۴۰۰ مدرسه از کامپیوتر به‌ صورت کارگاهی استفاده می‌کردند و در طول دو سال اخیر بنا به سند تحول بنیادین، آموزش و پرورش اقدام به هوشمندسازی ۳۲ مدرسه در کل کشور کرده است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار مدرسه در طی امسال هوشمندسازی شده‌اند.

حدود ۴۰ درصد کلاس‌های کل کشور برای عید آماده هستند

حاجی بابایی بیان کرد: آموزش و پرورش ۷۰ درصد ستاد نوروزی را برعهده دارد و حدود ۴۰ درصد کلاس‌های کل کشور برای عید آماده هستند.


وزیر آموزش و پرورش،حاجی بابایی،سبک زندگی،مدرسه

ارسال نظر