roulette

پلمپ 8 تالار عروسي در بندرانزلي

پلمپ ۸ تالار عروسی در بندرانزلی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فرمانده انتظامی بندر انزلی گفت: در بررسی پرونده این تالارها تخلفشان برای پلیس ثابت و در نتیجه ضمن پلمب این واحد های صنفی، صاحبان اصناف مزبور نیز با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند. فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی از پلمب هشت تالار عروسی به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ پاسدار رحیم شعبانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: ماموران دایره نظارت بر اماکن عمومی با هدف نظارت بر عملکرد و اجرای قانون، اصناف این شهرستان را مورد بازدید قرار دادند.

وی اظهارداشت: اکیپ نظارتی پلیس در این بازدید با عدم رعایت شئونات اسلامی هشت تالار عروسی مواجه و متولیان این واحد ها را به دلیل بی توجهی به تذکرات پلیس و تعهدات قبلی خود، به اداره نظارت بر اماکن عمومی احضار کرد.

فرمانده انتظامی بندر انزلی گفت: در بررسی پرونده این تالارها تخلفشان برای پلیس ثابت و در نتیجه ضمن پلمب این واحد های صنفی، صاحبان اصناف مزبور نیز با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

وی در ادامه از مردم این شهرستان خواست در صورت علم و اطلاع از عدم رعایت شئونات اسلامی این قبیل از اصناف مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پلمپ،تالار عروسی،بندرانزلی

ارسال نظر