roulette

نامه اعتراض پرسپوليس به محروميت بنگر

نامه اعتراض پرسپولیس به محرومیت بنگر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بعد از این‌که کمیته انضباطی فدراسیون اعلام کرد محسن بنگر تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمش محروم خواهد بود، مسئولان باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به این کمیته اعتراض خود را اعلام کردند. فارس –  معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص این نامه گفت: در این نامه آمده است در دیدار رفت و برگشت بی‌احترامی‌هایی به محسن بنگر مدافع تیم فوتبال پرسپولیس شده است که متأسفانه برخوردی با هواداران سپاهان نشده. ما از کمیته انضباطی می‌خواهیم تا عدالت را رعایت کند و با هواداران سپاهان نیز برخورد جدی شود.

محمود سالارکیا افزود: همچنین در این نامه آمده است که متأسفانه ۴۸ ساعت قبل از بازی با آلومینیوم بنگر از همراهی پرسپولیس منع شده که با این کار تمام حساب و کتاب کادر فنی به هم ریخته، با توجه به پیش رو بودن جام حذفی ما می‌خواهیم تا تکلیف مدافع پرسپولیس برای اینکه آسیب‌های جبران‌ناپذیر به ما وارد نشود روشن شود. اصلا دستور موقت فقط در قوه قضائیه استفاده می‌شود و برای ما جای سؤال است چطور در فوتبال استفاده و بازیکن ما محروم می‌شود.

وی تاکید کرد: ما دوست داریم هر چه سریع‌تر به حقوق افراد احترام گذاشته شود و به نظر ما حرکات هواداران سپاهان قابل دفاع نیست. ما دوست داریم که عدالت را کمیته انضباطی رعایت کند، متأسفانه برای ملوان نیز این اتفاق افتاد و بازیکن آنها یک بازی را به خاطر برخی اتفاقات از دست داد اما با رسیدگی بیشتر این بازیکن تبرئه شد اما کسی نتوانست اتفاقاتی را که برای ملوان افتاد جبران کند، پس بهتر است تصمیم‌گیری درستی را داشته باشیم.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید


پرسپولیس،بنگر

ارسال نظر