roulette

درخواست پلیس برای شناسایی مرد سارق (+عکس)

درخواست پلیس برای شناسایی مرد سارق (+عکس)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر سارق شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت سارق و یا محل‌های تردد و یا مخفیگاه وی را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۴۷۹۴ در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند. پلیس از شهروندان خواست تا مرد میانسالی که از افراد حاضر در بیمارستان‌ها سرقت می‌کرد را شناسایی کنند.

به گزارش فارس، در پی مراجعه فردی به دادسرای ناحیه ۱۲ و طرح شکایت در خصوص سرقت کیف حاوی وجوه نقد و مدارک شناسایی خود در بیمارستان خاتم الانبیاء، پرونده‌ای با موضوع سرقت تشکیل و به دستور شعبه ۱۴ بازپرسی دادسرا، پرونده جهت رسیدگی در اختیار کاراگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه هفتم آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در روز ۱۰ تیر ماه سال جاری، جهت پیگیری اقدامات درمانی یکی از اعضای خانواده به بیمارستان خاتم الانبیاء مراجعه کرده بودم؛ در یک لحظه کیف حاوی کلیه مدارک شناسایی و وجوه نقد خود را در داخل بیمارستان جا گذاشته و پس از گذشت چند دقیقه، در بازگشت به بیمارستان متوجه شدم که کیف در همین فاصله کوتاه سرقت شده است.

با توجه به اظهارات مالباخته و همچنین وجود دوربین‌های مداربسته در داخل بیمارستان، کارآگاهان به بررسی تصویر بدست آمده از دوربین‌ها پرداخته و نهایتا موفق به شناسایی فردی حدودا ۴۰ الی ۴۵ ساله‌ای شدند که وی را در لحظه سرقت کیف مالباخته نشان می‌داد.

سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکر استقامتی، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به دستور انتشار تصویر سارق عنوان داشت: از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر سارق شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت سارق و یا محل‌های تردد و یا مخفیگاه وی را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۴۷۹۴ در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.


پلیس،بیمارستان خاتم الانبیا،سارق

ارسال نظر