roulette

افتتاح نمایشگاه قرارگاه خاتم النبیا(ص)

افتتاح نمایشگاه قرارگاه خاتم النبیا(ص)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه‌های مختلف عمرانی و صنعتی در دانشگاه کاشان برپا شد.

به گزارش ظهور به نقل از فارس، نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه‌های مختلف عمرانی و صنعتی در دانشگاه کاشان برپا شد.

در این نمایشگاه که امروز یک‌شنبه توسط رئیس و چند تن از معاونان دانشگاه کاشان و معاون هماهنگ کننده و تنی چند از مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) افتتاح شد، معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) دانشگاه کاشان را از مراکز بسیار خوب علمی کشور توصیف کرد و ضمن تشریح گرایش های کاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) مهمترین انگیزه قرارگاه برای برپایی این نمایشگاه را تبیین اقدامات مهم و کارهای بزرگ قرارگاه در عرصه توسعه زیرساخت های کشور برای قشر فرهیخته دانشگاهی دانست.

سردار غفور افزود: بازوان پرتوان فرزندان این سرزمین در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) کارهای بزرگی انجام داده‌اند و با کارهای عظیم زیرساختی که در کشور انجام می‌شود روز به روز به اهداف ترسیم شده در سند چشم انداز نزدیک‌تر می‌شویم.

عباس کتابی رئیس دانشگاه کاشان نیز در این مراسم ضمن تشریح موفقیت‌های محقق شده توسط این دانشگاه در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی و آموزشی، فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در عرصه سازندگی کشور را از مصادیق تلاش در زمینه تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی توصیف کرد و با تحسین برانگیز خواندن ورود موفق قرارگاه به عرصه‌های فنی و مهندسی گفت: چنین اقداماتی نشان از توانمندی‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) دارد و ان‌شاءالله روزی برسد که ایران به الگویی کامل برای دیگر کشورهای اسلامی تبدیل شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، چند کارگاه آموزشی با موضوع‌های مختلف فنی و مهندسی برگزار می‌شود و در قسمتی از نمایشگاه نیز کتابهای تخصصی منتشر شده توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته و با ۵۰ درصد تخفیف به جامعه علمی کشور عرضه می‌گردد.

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) تا هشتم اسفند‌ماه در دانشگاه کاشان میزبان دانشگاهیان، متخصصان و جامعه علمی کشور است.

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) پیش از این نیز با حضور فعال خود در دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه تبریز و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به معرفی دستاوردها و توانمندی­های خود در زمینه‌های مختلف عمرانی و صنعتی پرداخته است.

افتتاح النبیاص خاتم قرارگاه نمایشگاه

ارسال نظر