roulette

از بین بردن زردی لیوان ها!!

از بین بردن زردی لیوان ها!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

تمیزکردن زردی لیوان,از بین بردن لکه های لیوان

از بین بردن زردی لیوان ها

این مواد اسیدی و قوی می‌توانند یک لایه از سطح داخلی و بیرونی لیوان‌ها را به مرور زمان از بین ببرند و باعث شوند که در فواصل کوتاه‌تری رنگ بگیرد.

بهتر است لیوان‌ها را برای پیشگیری از رنگ گرفتن آنها، بلافاصله پس از خالی شدن نوشیدنی بشویید. اگر لیوان رنگ گرفته است، به هیچ‌وجه از مواد سفیدکننده یا جرم‌گیر برای تمیز کردن آن استفاده نکنید .

این مواد اسیدی و قوی می‌توانند یک لایه از سطح داخلی و بیرونی لیوان‌ها را به مرور زمان از بین ببرند و باعث شوند که در فواصل کوتاه‌تری رنگ بگیرد. بهترین راه شستن لیوان‌های رنگ‌گرفته با هر جنس و رنگی، این است که یک ظرف پر از آب ولرم و پودر ماشین ‌لباسشویی تهیه کنید و آنها را ۱۲ ساعت داخل این محلول بگذارید سپس با مایع ظرفشویی و آب گرم آنها را بشویید و آبکشی کنید.

منبع: مجله اینترنتی توئیت فا

1414140

از بین بردن زردی لیوان اسرار خانه داری برای نظافت منزل اسراری موردنیاز برای خانه تکاتی عید تمیز کردن اجاق گاز خانه تکانی خانه تکانی ۹۲ خانه تکانی آسان خانه تکانی آسان برای عید خانه تکانی آسان برای عید نوروز خانه تکانی آسان برای عید نوروز ۹۲ خانه تکانی برای عید نوروز ۹۲ خانه تکانی عید ۹۲ خانه تکانی عید نوروز خانه تکانی نوروز ۹۲ خشک کردن فرش در خانه تکانی عید مواظب سلامت خودت باشی در خانه تکانی عید مواظب سلامتی خود باشید درخشندگی پنجرها با سرکه دوده دکوراسیون دکوراسیون ۹۲ رعایت نکات لازم برای خانه تکانی عید روش تمیز کردن انواع لکه ها سایت تفریحی سبک زندگی سینک ظرفشویی ظروف کثیف عید نوروز ۹۲ فرش نحوه ی تمیز کردن پنجره ها با سرکه نظافت به قیمت از دست دادن سلامت؟ نـکـاتـی بـرای خـانـه تـکـانـی عـیـد نکات خانه تکانی نکات شستن فرش برای عید ۹۲ نکات ضروری برای خانه تکانی عید نکات طلایی خانه تکانی عید نوروز ۹۲ نکاتی برای آشپزخانه تمیز و استریل نکاتی برای نظافت منزل ● شست و شوی فرش گوناگون

ارسال نظر