roulette

معجزه روسونری در سن سیرو/ میلان 2 - بارسا 0

معجزه روسونری در سن سیرو/ میلان ۲ – بارسا ۰

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شب گذشته دو تیم میلان و بارسا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند و میلانی ها برخلاف انتظار همگان، بارسا را ۲ بر صفر شکست داد. عصر ایران – تیم فوتبال میلان با ارائه نمایشی خیره کننده، بارسلونا را با شکستی کم نظیر در لیگ قهرمانان اروپا در سال های اخیر، مواجه کرد.

شب گذشته دو تیم میلان و بارسا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند و میلانی ها برخلاف انتظار همگان، بارسا را ۲ بر صفر شکست داد.

این مسابقه، بازی رفت این دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. بازی برگشت این دو تیم ۲۳ اسفند ماه در وزشگاه نیوکمپ برگزار می شود.

در بازی دیشب، جدال تماشایی دو تیم در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم، بواتنگ در دقیقه ۵۷، در قلب دفاع بارسا صاحب موقعیت گلزنی شد و در کوتاهترین زمان ممکن، دروازه والدس را شوتی زیبا گشود.

شاگردان ویلانووا که با توجه به بازی خوب خود در نیمه اول، انتظار دریافت گل از میلان را نداشتند، پس از دریافت گل بر فشار حملات خود افزودند اما میلانی ها در شبی پرفروغ نه تنها دروازه خود را حفظ کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه ۸۱ با ضربه مونتاری به گل دوم خود رسیدند.

میلان با این برد، شامس بسیار زیادی برای رسیدن به محله یک چهارم نهایی پیدا کرد. اگر میلانی ها در بازی برگشت هم کامیاب شوند، بارسلونا برای نخستین در بار در سال های اخیر، حتی از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونر لیگ بازمی ماند.

در دیگر  بازی دیشب، گالاتاسرای و شالکه در ترکیه به تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند.

ییلماز در دقیقه ۱۲ برای گالاتاسرای گل زد و جونز در دقیقه ۴۵ دورتموند را به گل تساوی رساند.
 

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدمیلان،بارسا،لیگ قهرمانان اروپا

ارسال نظر