roulette

عبور قیمت هر سهم گوگل از مرز ۸۰۰ دلار

عبور قیمت هر سهم گوگل از مرز ۸۰۰ دلار

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ارزش هر سهم گوگل از ماه دسامبر تا کنون رشد ۱۰۰ دلاری را شاهد بوده است. و برای مقایسه بد نیست بدانید که قیمت سهام اپل همچنان به سقوط خود ادامه می دهد و طی یک ماه گذشته به پایین تر از ۵۰۰ دلار رسیده است. نارنجی: سهام گوگل صبح سه شنبه برای اولین بار در تاریخ این شرکت قیمت ۸۰۰ دلار را پشت سر گذاشتند. پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر راه اندازی فروشگاه های خرده فروشی گوگل در آمریکا ، ارزش هر سهم این شرکت با عبور از سد ۸۰۰ دلار، به ۸۰۶٫۸۵ دلار رسیده و روز را با این رشد ۱٫۷۶ درصدی به پایان رساند.

گوگل ۵ سال پیش هم در سال ۲۰۰۷ و در میانه بحران اقتصادی توانست چنین جهشی را تجربه کرده و از مرز ۷۰۰ دلار به ازای هر سهم عبور نماید.

ارزش هر سهم گوگل از ماه دسامبر تا کنون رشد ۱۰۰ دلاری را شاهد بوده است. و برای مقایسه بد نیست بدانید که قیمت سهام اپل همچنان به سقوط خود ادامه می دهد و طی یک ماه گذشته به پایین تر از ۵۰۰ دلار رسیده است. اگر چه هر دو شرکت در پاییز گذشته تقریبا گردن به گردن با قیمت هر سهم مساوی ایستاده بودند. اما گوگل در سه ماه گذشته بیش از ۲۰ درصد رشد را تجربه کرده است. در حالی که اپل طی همین مدت با کاهش ۲۰ درصدی قیمت هر سهم روبرو شده است.قیمت،سهم،گوگل،دلار

ارسال نظر