roulette

جمع آوری 21 کیلو طلا برای ایوان حرم امام علی

جمع آوری ۲۱ کیلو طلا برای ایوان حرم امام علی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۱ کیلوگرم طلا از سوی مردم برای مرمت ایوان حرم علوی جمع آوری شده، گفت: برای تکمیل ایوان بارگاه امام علی(ع) ۱۲۵۰ خشت طلا نیاز است. رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از جمع آوری ۲۱ کیلوگرم طلا برای مرمت ایوان طلا حرم علوی از سوی مردم این استان خبرداد.

حجت الاسلام سید محمود موسوی در گفتگو با مهر با بیان اینکه بودجه مرمت حرم های ائمه اطهار(ع) از دولت گرفته نمی شود، گفت: پشتیبان و تامین کننده بودجه ستاد عتبات عالیات برای بازسازی حرم های مطهر امامان معصوم(ع)، ملت ایران هستند.

وی با تاکید بر اینکه مهمترین ماموریت ستاد، بازسازی، مرمت و پشتیبانی از حرم های ائمه اطهار در کشور عراق است، عنوان کرد: مرمت ایوان حرم امیرالمومنین(ع) در اولویت کاری ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان است.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ نفر در مرمت ایوان طلا حرم علوی مشغول به فعالیت هستند، گفت: نیروها با اخلاص ویژه ای برای مرمت بارگاه ملکوتی کار می کنند و به یقین این همان اعتقاد به ولایت اهل بیت(ع) است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۱ کیلوگرم طلا از سوی مردم برای مرمت ایوان حرم علوی جمع آوری شده، گفت: برای تکمیل ایوان بارگاه امام علی(ع) ۱۲۵۰ خشت طلا نیاز است.

حجت الاسلام موسوی، اطلاع رسانی برای جمع آوری کمکهای مردمی را مهمترین راه برای تکمیل ایوان حرم علوی عنوان کرد و افزود: صاحب نظران و مسئولان با تبیین مسئله کمک برای بازسازی عتبات عالیات می توانند نقش ویژه ای را ایفا کنند.

طلا،ایوان،حرم،امام علی

ارسال نظر